Kontakt

Hugin Barnevernstiltak AS

Hovedkontor

Besøks- og postadresse: Bjørnsonsgate 2 B, 2821 Gjøvik

Telefon 61 31 11 11

Kontortid: 09.00 – 15.00 på hverdager.
Bakvakt treffes på samme nummer utenom kontortid.

E-post: post@huginbv.no

Kort om Hugin

Hugin Barnevernstiltak tror at deltagelse i egen utvikling er en forutsetning for å fremme individuell vekst, og at dette best gjøres i miljø preget av samspill, utvikling og trivsel. Bakgrunnen for at Hugin ble stiftet var en visjon om å utvikle et institusjonstilbud for ungdom som plasseres etter atferds hjemlene i Lov om Barnevernstjenester. Hugin barnevernstiltak har i dag rammeavtale om institusjonsplasser for vår målgruppe både med Barne-, ungdoms-, og familiedirektoratet (Bufdir) og Oslo kommune. Les mer om Hugin

Se våre LEDIGE STILLINGER

Kontaktpersoner

Kontaktskjema

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Emne

Melding

Aina Reiss-Jacobsen : Hugin Barnevernstiltak
Aina
Reiss-Jacobsen

Daglig leder
aina@huginbv.no
Tlf: 952 14 774

Brit Stenseth : Hugin Barnevernstiltak AS

Britt
Stenseth

Avdelingsleder Fredli
britt@huginbv.no
Tlf: 951 49 524

Ledelse-Anette-Storm-Aafoss-II-Hugin-Barnevernstiltak

Anette
Storm-Aafoss

Fagkoordinator
For tiden i permisjon
_

Ledelse-Trine-Caroline-Stolan-Hugin-Barnevernstiltak

Trine Caroline
D. Stølan

Avdelingsleder Fjellbo
trine@huginbv.no
Tlf: 913 88 952

Joakim Kristiansen

Joakim
Kristiansen

Operativ Controller
joakim@huginbv.no
Tlf: 468 46 959

Bjarte Håkestad

Bjarte
Harkestad

Avdelingsleder Vildåsen
bjarte@huginbv.no
Tlf: 982 95 961

Christian Haugnes : Hugin Barnevernstiltak AS

Christian
Haugnes

Avdelingsleder Borstuen
christian@huginbv.no
Tlf: 970 36 399